Giriş
(2)

Notebook alamamak

Şunu beğendim:https://www.hepsiburada.com/lenovo-thinkpad-l15-amd-ryzen-7-pro-4750u-16gb-512gb-ssd-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-20u7001wtx-pm-HB00000ZJB11İnternetten almaya çekiniyorum. Firma güvenilirliği, kargo sorunları vs. Elektronik mağazalarda 8gb ram, 256 SSD, 1366*768 çözünürlüklü
Şunu beğendim:
www.hepsiburada.com

İnternetten almaya çekiniyorum. Firma güvenilirliği, kargo sorunları vs. Elektronik mağazalarda 8gb ram, 256 SSD, 1366*768 çözünürlüklü bilgisayarlar bu fiyata satılıyor.

Maks.6000-9000 aralığında şunu al geç diyeceğiniz model tavsiyeniz var mı? Nadiren grafik tablet kullanılabilir. İş amaçlı, 15.6".
zihua
(28.11.20)
bu alet güzel, ona lafım yok ama açıkçası şu son çıkan apple m1 cihazlardan sonra özel bir amaca hizmet etmeyecekse (çeşitli windows özel uygulamalar, oyun vs) başka alet almayı kimseye önermem.


simbolmina
(28.11.20)
Mac kullanmadım hiç. Artılarını, eksilerini bilmiyorum. Macbook air 13" 8gb 256 SSD 10.999 TL. 16 ram ya da 512 SSD seçimi +2000 tl. O kadar bütçe ayırmak istemiyorum bilgisayara.

Windows Office programları sık kullanacağım. Numerik tuşlar olması benim işimi kolaylaştırır. Asus'un akıllı dokunmatik alanlı notebook modeli hariç diğer -14" notebooklarda sağdaki sayı tuşları yok diye biliyorum. Var mı yoksa?


zihua
(28.11.20)
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler compumaster, dambil, deckard, fader, groove salad, hollowlife, kahvegibi, kibritsuyu, kobuzchu kiz, robin
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır.