Giriş
(1)

Matlab

Macbook için ücretsiz olarak kullanabiliyor muyuz
Macbook için ücretsiz olarak kullanabiliyor muyuz
shredd
(20.10.20)
Bazı üniversiteler öğrencilerine ücretsiz olarak matlab sağlıyor. Öğrenci iseniz üniversitenin bilgi işlem sayfasına bakın. Yoksa malum yollarla indirebilirsiniz mac versiyonunu.


mrtkp1234
(20.10.20)
(3)

Arnavutluk bilen eden

Arnavutluğa gitmeyi planlıyorum Tiran hakkında ve gezilecek yerler hakkında bilgisi ve tavsiyesi olan var mı ? Şu anda karantina ve test durumu nedir giderken test yaptırmak zorunlu mu
Arnavutluğa gitmeyi planlıyorum Tiran hakkında ve gezilecek yerler hakkında bilgisi ve tavsiyesi olan var mı ? Şu anda karantina ve test durumu nedir giderken test yaptırmak zorunlu mu
shredd
(22.08.20)
Merhaba,

Bir gece kaldım Tiran’da. Hiç güvenli bir yer gibi gelmedi bana. Booking üzerinden rezervasyon yaptığım hostel yerinde yoktu, adreste bulamadık. Gece gece başka bir kalacak yer bulmak durumunda kaldık. Köşe başlarında 3-4 kişilik gruplar vardı, böyle bir garip tipler. Arabayı bir yere parkettim oradan birisine sordum arabayı buraya parkettim ama bir sorun olur mu diye, yabancı plaka olduğu için sorun çıkabilir bence buradan çek arabayı dedi. Balkanlar gezimdeki en sönük yerdi Tiran. Fakat İşkodra şirin ama küçük bir yerdi bir kahve içtik çok keyiflidi. Ek olarak Berat şehri çok övülüyor.

Yalnızca 1 gün kaldığım için bu söylediklerim kısmen ya da tamamen yanlış olabilir. Kişisel deneyim ve gözlemlerim bunlar.

Şimdiden iyi gezmeler


bir arkadaşım şu an arnavutluk'ta. ama kendisi arnavutluk vatandaşı. sürekli fotolar paylaşıyor sosyal medyadan. tiran'dan da paylaşmıştı. şu an rrëshen şehrinde. iki küçük çocuğuyla yalnız gitti ayrıca. sorunlu olduğunu o yüzden düşünmüyorum.


naksidil
(22.08.20)
Tiran vakit ve para ziyanı olur. Güneyde sahildeki yazlık kasabalara yönelin.


catch the arrow
(22.08.20)
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler compumaster, dambil, deckard, fader, groove salad, hollowlife, kahvegibi, kibritsuyu, kobuzchu kiz, robin
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır.