Giriş
(4)

ps4 oyun tavsiyesi

9 yaşındaki oğluma doğumgününde playstation 4 almaya söz vermiştim. gün geldi çattı. internetten ithalatçı garantili ve yanında ikinci kol, pes2020 ve gta5 olan 500gb slim paketi 3800 liraya alacağım. daha uygununu bulamadım.daha önce benim de pek oynamışlığım yok, bu konuda cahilim. oğlan futbol, a
9 yaşındaki oğluma doğumgününde playstation 4 almaya söz vermiştim. gün geldi çattı. internetten ithalatçı garantili ve yanında ikinci kol, pes2020 ve gta5 olan 500gb slim paketi 3800 liraya alacağım. daha uygununu bulamadım.

daha önce benim de pek oynamışlığım yok, bu konuda cahilim. oğlan futbol, araba yarışı ve dövüş oyunu istiyor. pes var, futbol tamam.

oğlanla BİRLİKTE oynayabileceğim bir araba yarışı, bir de aşırı şiddet içermeyen dövüş oyunu tavsiyesi verebilir misiniz?

vereceğiniz başka tavsiye de varsa alırım. ama ps5 çıkacak bekle onu al, az daha koy pro'sunu al demeyin. bütçem buna el veriyor ve taa geçen sene söz vermiş bulunduğum için çocuk hevesle bekliyor.
schmalenbach
(05.07.20)
crash team racing al. çocukken bayılırdım. 239 tlmiş vay anasını. tekkeni de çok severdim. mortal kombattan uzak dur yeter


glamdr1ng
(05.07.20)
çocuklar dövüş olarak smackdown denilen oyunu oynuyor. o paraya yazık ama 2.el ps4 bakın. 2.el alınabilecek en mantıklı şey birincisi kitap ikincisi ps4.

oyunları online oynamak isterse yıllık 180 tl psn plus ücreti var.


ayseee
(05.07.20)
Ikinci el almayin hocam. Ben zamaninda oynadigim ps3'u sattım. 3 hafta sonra aradi adam ya calismiyo diye. Uzuldum ama yapacak bir sey yok.
Aslinda psn plus alsaniz? Bu ay misal nba veriyorlar.


logisticsmanager
(05.07.20)
11 yaşındaki benim oğlandan tavsiye : fortnite, rainbow six siege, overwatch origins


(2)

idlib'deki saldırı mevzusu

arkadaşlar aptala anlatır gibi anlatırsanız sevinirim. takip etmeye çalıştıkça beynim yanıyor, aklım ermiyor.1. bizim suriye'de ne işimiz var? ne amaçlayarak suriye'ye asker gönderiyoruz? suriye'de kazansak ne elde etmiş olacağız? bizim kazancımız ne? sonunda ne olacak?2. suriye'deki mevcut rejimin
arkadaşlar aptala anlatır gibi anlatırsanız sevinirim. takip etmeye çalıştıkça beynim yanıyor, aklım ermiyor.

1. bizim suriye'de ne işimiz var? ne amaçlayarak suriye'ye asker gönderiyoruz? suriye'de kazansak ne elde etmiş olacağız? bizim kazancımız ne? sonunda ne olacak?

2. suriye'deki mevcut rejimin (esad) karşısında yer alan kişilere yardıma gidilmiş durumda değil mi? niye? yani suriye'nin mevcut rejiminden bize ne? suriye'nin mevcut rejimi ne kadar boktan olursa olsun, yıkmak isteyen de bir örgüt olsun. bundan bize ne ki, yıkmak isteyenlere yardıma gidiyoruz? yani bu fetöcüler bizim memlekette mevcut rejimi yıkma amaçlı darbe teşebbüsü yaparken suriye'nin gelip fetöcülere yardım etmesi gibi bir şey değil mi?
schmalenbach
(28.02.20)
ülkende 5 MİLYON suriyeli var. hani üst geçitlerde dilenenler var ya onlar. birinci dereceden alakan buradan doğuyor.
sonra pkk nın alanda hakimiyetini kırmak komşunda teröristlerin idaresinde bir alanı engellemek.
idlibde türkiyeye gelmeyi bekleyen misafir statüsünde(mülteci) milyon kişi daha var, bunu önlemek

yan evinde yangın var ben niye su döküyorum ya da niye kontrollü yangın çıkarıyorum demek gibi bir şey seninkisi


esref
(28.02.20)
o mayinlar o bolgeden temizlenmeseydi yine de boyle bir sorun en azindan bu kadar buyuk bir sorun yasar miydik? yanlis dusunuyor olabilirim ama her sey oradaki mayinlarin temizlenmesi ile basladi gibi geliyor.


the end of time
(28.02.20)
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler compumaster, dambil, deckard, fader, groove salad, hollowlife, kahvegibi, kibritsuyu, kobuzchu kiz, robin
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır.