Giriş
(1)

MS Excel Basit Sorun Var, Acil

birim adının sol alt köşesinde gri zemin üzerinde bulunan + simgesine tıklayınız yazmışlar. resimde imleçin olduğu yere tıklıyorum hiçbir şey açılmıyor bilgiye ulaşamıyorum. sıkıntı dosyada mı? normalde oraya bastığımda bilgilerin gelmesi mi lazım? başka ne deneyebilirim açmak için? başvuru yaptım b
birim adının sol alt köşesinde gri zemin üzerinde bulunan + simgesine tıklayınız yazmışlar. resimde imleçin olduğu yere tıklıyorum hiçbir şey açılmıyor bilgiye ulaşamıyorum. sıkıntı dosyada mı? normalde oraya bastığımda bilgilerin gelmesi mi lazım? başka ne deneyebilirim açmak için? başvuru yaptım buradan bir şeye bakmam gerekiyor yardımcı olursanız çok sevinirim.
mirotic
(24.09.19)
data -> outline'dan show detail/hide detail ile detayları görebilirsin. group/ungroup ile grupları kaldırıp düz liste halinde hepsini de görebilirsin.


buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler compumaster, dambil, deckard, fader, groove salad, hollowlife, kahvegibi, kibritsuyu, kobuzchu kiz, robin
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır.