Giriş
(2)

Kıbrısta hangi hattı almalıyım?

Sadece internet için kullanacağım, ne önerirsiniz? teşekkürler.
Sadece internet için kullanacağım, ne önerirsiniz? teşekkürler.
hexdizard
(10.09.19)
Telsim(Vodafone) kullanmıştık biz. En uygun o gibiydi. Sene 2016.


Şubat sonunda Girne'de Telsim almıştım. paket falan hatırlamıyorum, çekimi de idare eder.


gkhncnzdgn
(10.09.19)
(2)

Pegasus bilet değiştirme ve açığa alma

Selam,Pegasustan daha önce uygun fiyata yurtdışına aldığım bir bilet var, fakat gidebilecekmişim gibi görünmüyor. Bileti açığa almak istediğimde “açık almak istediğiniz uçuşunuz içn açık bilet tarifesi bulunmamaktadır yazıyor. Fakat değişikliğe izin veriyor gibi. Değişiklik yapmak istersem ne kadar
Selam,
Pegasustan daha önce uygun fiyata yurtdışına aldığım bir bilet var, fakat gidebilecekmişim gibi görünmüyor. Bileti açığa almak istediğimde “açık almak istediğiniz uçuşunuz içn açık bilet tarifesi bulunmamaktadır yazıyor. Fakat değişikliğe izin veriyor gibi. Değişiklik yapmak istersem ne kadar ceza öderim?

Teşekkürler
hexdizard
(22.10.18)
denerken en son onaylama, orda yazıyor tutar


anily
(22.10.18)
değiştireceğin parkurdaki uçuşun fiyatına göre fark ödersin.


prasinos
(22.10.18)
(2)

Kıbrıs transfer

Ercan havalimanından merit royale transfer lazım, transfer için önerileriniz varsa açığım.Teşekkürler
Ercan havalimanından merit royale transfer lazım, transfer için önerileriniz varsa açığım.
Teşekkürler
hexdizard
(17.10.18)
genelde oteller daha uygun oluyor ama biz gec kaldikdiye surdan yaptik : www.pickupnorthcyprus.com

online odeme yapiyorsun sms geliyor.

ets tur'un arabalariyla anlasmalilar. diger ets yolculariyla birlikte gidiyosun iste. pankartla bekleyen birini goremezseniz havaalani cikisinda servislerin bir arada oldugu bolume gidip ordan sorarasiniz zaten. (paylasimli icin konusuyorum, privet'i bilmiyorum)


brkylmz
(17.10.18)
meritin kendi servisi vardi, sordunuz mu


cedex
(17.10.18)
(2)

Antalya havalimanından Kemer’e transfer

Selamlar,Antalya havalimanından Kemer’e gideceğim, ulaşım için nereyi tercih etmeliyim? Havalimanından Kemer’e minibüs vs gidiyor mu? Bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum, teşekkürler.
Selamlar,
Antalya havalimanından Kemer’e gideceğim, ulaşım için nereyi tercih etmeliyim? Havalimanından Kemer’e minibüs vs gidiyor mu? Bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum, teşekkürler.
hexdizard
(20.08.18)
havaş ile antalya otogarına gidebilirsiniz otogardan da kemer otobüsleri kalkıyor.

ya da yine havaş ile gidip otogarda inmeyip 5M Migros'ta inebilirsiniz oradan aynı kemer minibüsleri geçiyor.

zaten havaş'ın duraklarından biri kemer otobüs durağı, şoföre söylerseniz sizi yönlendirir.


ocanal
(20.08.18)
Yok ben fakirlikten ölüyorum dersen havalimanında tramvay var. Ona bin otogarda in. Otogarın "ilçeler" kısmından bin.


infernalcadre
(20.08.18)
(5)

Kredi kartındaki artı bakiye

Selam arkadaşlar, kredi kartımda artı bakiye var, yanlışlıkla fazla ödeme yapmışım. şimdi bu yapmış olduğum fazla ödeme tutarını nakit avans şeklinde hesabıma çeksem herhangi bir faiz vs ödemem gerekiyormu? örneğin kredi kartı limitim 2000 TL benim şu an kullanılabilir limitim 3000 TL, yani 1000 TL
Selam arkadaşlar, kredi kartımda artı bakiye var, yanlışlıkla fazla ödeme yapmışım. şimdi bu yapmış olduğum fazla ödeme tutarını nakit avans şeklinde hesabıma çeksem herhangi bir faiz vs ödemem gerekiyormu? örneğin kredi kartı limitim 2000 TL benim şu an kullanılabilir limitim 3000 TL, yani 1000 TL fazla bir para ödemesi yapmışım kartıma, bu 1000 TL yi nakit avans olarak vadesiz hesabıma çeksem faiz ödermiyim?
hexdizard
(29.10.17)
Ödersin. Gitti gider. Önümüzdeki ay ekstren 1000 lira eksik gelir.


fever
(29.10.17)
finansbank icin konusuyorum. hayir odemezsin. fazla bakiyeyi normal hesabina istersen hemen aktariyorlar.


maresalx
(29.10.17)
Fazla bakiyeyi aktaracaksın. Nakit avans olmuyor bu işlem. Dolayısıyla bi faiz vs ödemezsin.
Nakşt avans farklı bir işlem.


Fazla bakiyeyi telefon edip aktarmalarini isteyeceksin. Garanti bankasi ici. Konusuyorum.


ykyt
(29.10.17)
Nakit avans değil o, o başka bir şey. Bankayı arayın bu fazla parayı hesabınıza aktarırlar


(2)

Atatürk havalimanı lounge

Merhaba arkadaşlar, esenboğadan atatürk havalimanına gideceğim, fakat indikten sonra 3 saat gibi bir zamanım olacak. Bu süreyi uçaktan indikten sonra havalimanından çıkış yapmadan önce tav primeclass lounge'da geçirmek istiyorum. Havalimanından çıkış yapmadan önce girebiliyormuyuz? Teşekkürler
Merhaba arkadaşlar, esenboğadan atatürk havalimanına gideceğim, fakat indikten sonra 3 saat gibi bir zamanım olacak. Bu süreyi uçaktan indikten sonra havalimanından çıkış yapmadan önce tav primeclass lounge'da geçirmek istiyorum. Havalimanından çıkış yapmadan önce girebiliyormuyuz? Teşekkürler
hexdizard
(17.09.17)
tav prime class ucaklarin kalktigi yerde, transferden sonra o tarafa geciyorsun zaten, cikis yapmadan gidebilirsin.


fakyoras
(17.09.17)
Lounge'lar geliş değil, gidiş terminalinde oluyor. O yüzden başka bir uçağa aktarma yapmayacaksan giremezsin.


cakabo
(17.09.17)
(2)

Sağlık ocağından rapor alsam işyeri kabul edermi?

Merhaba arkadaşlar,son iki gündür gerçekten ağır bir grip yaşıyorum, sormak istediğim şu, yarından geçerli olmak üzere iki gün rapor almak istiyorum. özel bir firmada çalıştığım için sağlık ocağından alacağım 2 günlük rapor işyerinde geçerli olurmu? sağlık ocağına gidip rapor alabilmek için işyerind
Merhaba arkadaşlar,

son iki gündür gerçekten ağır bir grip yaşıyorum, sormak istediğim şu, yarından geçerli olmak üzere iki gün rapor almak istiyorum. özel bir firmada çalıştığım için sağlık ocağından alacağım 2 günlük rapor işyerinde geçerli olurmu?

sağlık ocağına gidip rapor alabilmek için işyerinden vizite kağıdı almama gerek var mı?

teşekkürler..
hexdizard
(10.05.09)
devletin resmi bir sağlık kuruluşu olan sağlık ocağından aldığın raporu kabul etmeme gibi bir lükslerinin olacağını sanmıyorum. ssk varsa sağlık ocağının vizite kağıdı gerektirmiyor diye biliyorum.


vampir akrep
(10.05.09)
eğer yönetmelikte "tam teşekküllü hastane" demiyorsa olabilir. üniversitelerde de sağlık ocağı raporu tek başına kabul edilinmeyebiliyor, raporun hastaneye onatlatılması gerekebiliyor.


carnicero
(10.05.09)
(3)

işyerindeki bilgisayarıma veri yükleyemiyorum

Merhabalar,İşyerindeki bilgisayarıma önceden usb flash disk ile istediğim müzikleri ve videoları aktarabiliyordum, fakat dün itibariyle tüm bilgisayarlar elden geçmiş ve usb den flash disk taktığım zaman bir program devreye giriyor bilgisayarı yeniden başlatıyor. o programı kaldırmak içinde windowst
Merhabalar,
İşyerindeki bilgisayarıma önceden usb flash disk ile istediğim müzikleri ve videoları aktarabiliyordum, fakat dün itibariyle tüm bilgisayarlar elden geçmiş ve usb den flash disk taktığım zaman bir program devreye giriyor bilgisayarı yeniden başlatıyor. o programı kaldırmak içinde windowsta admin oturumu açmak gerekiyor. malesef ben admin şifresini bilmiyorum ve söylenmiyor. açıkçası bazen canım sıkıldığında müzik dinlerdim, evden getirdiğim dizileri izlerdim , ama artık bunları yapamıyorum. arkadaşlar ne yapmam lazım? usb flash diskimle bilgisayara nasıl veri yükleyebilirim? o programı admin oturumu açmadan nasıl devre dışı bırakabilirim? ( bilgisayarda cd rom yok, bilgisayara veri yüklemek için tek alternatif usb flash disk)

teşekkürler
hexdizard
(25.02.09)
internetten mailden indiremez misin bilgisayarına


efruz
(25.02.09)
bu şu demek. biz iş bilgisayarına özel hiçbir şey yüklememen için bir koruyucu koyduk. eğer bir yoluu bulur hala özel şeyler yüklersen, bizde bunu yakalarsak, sana iyi gözle bakmayız.

bir mp3 player alıp onu dinleseniz ?


trocero
(25.02.09)
patron yakalarsa hoş şeyler olmaz. bence vazgeç bu sevdadan. adamlar bu kadar kastıklarına göre vardır bir şeyler.


emrag
(25.02.09)
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler compumaster, dambil, deckard, fader, groove salad, hollowlife, kahvegibi, kibritsuyu, kobuzchu kiz, robin
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır.