Giriş
(8)

İstanbul gündelikçi ücreti

Dostlar selam,09.30 - 17.30 arası temizliğe 250 tl normal midir acaba? Yemeği ayrıca dışardan söylüyoruz, kahvaltıyı da sabah hazırlıyoruz zaten. Teşekkürler :(
Dostlar selam,

09.30 - 17.30 arası temizliğe 250 tl normal midir acaba? Yemeği ayrıca dışardan söylüyoruz, kahvaltıyı da sabah hazırlıyoruz zaten. Teşekkürler :(
doras
(20.10.20)
250 fazla, şu aralar 200 civarı fiyatlar.


blatta hiberna
(20.10.20)
200 benim standartım. +Evden yemek ya da 30 lira veriyorum.
ama geçende memnun kaldığım biri geldi , bilmiyordum ücretini. 180 aldı. dışarıdan yemek sipariş ettim.
2+1 ev. evcil hayvan yok.

yani eviniz dublex vs değilse, hayvan dostunuz falan yoksa sizin hesapla 300e yaklaşıyor ,bu biraz çok.


jimjim
(20.10.20)
180-200


pass
(20.10.20)
2+1 ev için 150, 3+1 için 200 normal.


indifferent
(20.10.20)
200+ ev buyuklugune gore


eja
(20.10.20)
200+20 yol veriyoruz evde yemek kahve vs


monkey
(21.10.20)
Anadolu yakası
200 TL + yemek (kendisi yapıyor)
Önceki sene farklı bir kadın geliyordu, ona o zaman 220 veriyorduk (evet, yuh)
Ev 3+1, 130m2
Tutturabildiklerini istiyorlar, 250 biraz fazla geldi bana. Ben yeni yılda 220 vereceğim.


SiyamkedisiZorro
(21.10.20)
9-19 arası çalışıyor 200 +20 yol + öğlen yemek yiyor
Yeni yılda yolla birlikte 250 yapar muhtemelen


cilekli pasta
(21.10.20)
(4)

Mersin’de calisan bir polisi bulmak

Merhaba dostlar,Cok sacma bir istekle karsinizdayim, mersin ilinde calisan bir polis bayani bulup ona bisey soylemem gerekiyor ama kizi sosyal medyada bulamiyorum, nasil bulup ulasabilirim kendisine?Tskler tskler
Merhaba dostlar,

Cok sacma bir istekle karsinizdayim, mersin ilinde calisan bir polis bayani bulup ona bisey soylemem gerekiyor ama kizi sosyal medyada bulamiyorum, nasil bulup ulasabilirim kendisine?

Tskler tskler
doras
(09.10.20)
başka bir polis aracılığıyla olabilir. ya da mersin emniyetini arayıp geçerli bir sebep sunarsanız belki.


Numarasi var tr.deku tum polislerin ona ozel spesifik polislik no


kushkush
(10.10.20)
Polislik nosu degil de kendisine ulasmam lazim direkt, kendisine bisey soylemem gerekiyor bizzat :/


doras
(11.10.20)
(2)

Hayvanseverler - Yardım için kime ulaşmalı?

Arkadaşlar selam,Eski oturduğumuz yerde bir komşumuz var, kendisi hayatını hayvanlara adamış durumda; sabah akşam özellikle Kağıthane Hasbahçe’de hayvanlara mama dağıtıyor, hastaları kendi imkanlarıyla özel kliniğe götürüyor, kimseden de yardım almadan yapıyor ancak haliyle tükenmiş durumda. Özellik
Arkadaşlar selam,

Eski oturduğumuz yerde bir komşumuz var, kendisi hayatını hayvanlara adamış durumda; sabah akşam özellikle Kağıthane Hasbahçe’de hayvanlara mama dağıtıyor, hastaları kendi imkanlarıyla özel kliniğe götürüyor, kimseden de yardım almadan yapıyor ancak haliyle tükenmiş durumda. Özellikle Kağıthane’de her kedi köpek gören onu arıyor, kadıncağız da kimseye hayır demeyip herkese koşuyor ancak artık bitik durumda, artık tek başına yetişemiyor ve psikolojik olarak haliyle mahvoldu.

Hasbahçe civarına yakın, en azından belediyeden mama alıp dağıtabilecek ya da kadıncağızın yükünü biraz alabilecek gönüllüleri nereden bulabilirim? Hayvan derneklerini düşündüm ama o hayvanları kullanıp para bağışı başlatır, paraları da oraya harcamaz diye korkuyorum, belediye deseniz zaten biz de orada otururken gördük, veterinerler rezalet, sağlam giren hayvan ölü çıkıyor ve yeni belediye başkanı da eskisi gibi ilgilenmiyor.

Kime ulaşayım, nasıl duyurayım? Kadının yaptığı işin onda birini bile yapmayanlar çarşaf çarşaf yayınlıyor, hem bu kadının isimsiz kahraman gibi her işi yüklenmesi zoruma gidiyor hem de istediği ilan açıp para toplamak vs değil, yardıma ihtiyacı var sadece. Kendisine daha önce sosyal medyadan mama bağışı alalım dedim ama para işlerine girmeyeyim diye çekindi. Daha önce güvenilir derneklerle yardım almış birileri varsa yardımcı olabilir misiniz?
doras
(24.11.19)
instagram'da doğatemalıkadın isminde bir hesap var. işe yarayabilir.


scudman1
(25.11.19)
civardaki üniversitelerin hayvan dostu kulüpleriyle irtibata geçebilirsiniz. her üniversitede neredeyse var hayvanseverler kulübü gibi oluşumlar. Instagram sayfaları da vardır. fotoğraflı vs. yazarsınız. oradan iş gücü sağlanabilir.


not dark yet
(25.11.19)
(1)

Crossover for Work tecrübesi olan?

Saygıdeğer Romalılar,Aranızda crossoverla işe giren biri oldu mu? Olduysa minik sorularım olacak.1) Glassdoor’da “birden attılar beni” temalı 2-3 yorum okudum, sistemi suistimal etmediğimiz sürece - zaten ekran görüntüsü filan alıyorlar imkansız ama neyse- durup dururken kontratı iptal ediyorlar mı?
Saygıdeğer Romalılar,

Aranızda crossoverla işe giren biri oldu mu? Olduysa minik sorularım olacak.

1) Glassdoor’da “birden attılar beni” temalı 2-3 yorum okudum, sistemi suistimal etmediğimiz sürece - zaten ekran görüntüsü filan alıyorlar imkansız ama neyse- durup dururken kontratı iptal ediyorlar mı?

2) İşe alışma süreci denen bir süre var mı? Yani 1-2 gün bile olsa işi öğrenmeniz için zaman tanınıyor mu?

3) Çalışma saatlerini cidden kafamıza göre belirleyebiliyor muyuz? Haftada 7 gün toplam 40 saat ya da haftada 4 gün toplam 40 saat mümkün mü?

4) Ödemeyi nasıl alıyorsunuz?

Çok teşekkürler şimdiden.
doras
(24.10.18)
Ben Marketplace'e gireli 4 ay falan oldu ama hala teklif gelmedi. Tecrübem bu kadar :)


kick buttowski
(25.10.18)
(1)

Maas sorusu

Selamlar,Yapi kredi uzman maaslari, yan haklari konusunda bilgisi olan var mi? Bir de calisan tecrubesi cikarsa super olur. Tesekkurler simdiden.
Selamlar,

Yapi kredi uzman maaslari, yan haklari konusunda bilgisi olan var mi? Bir de calisan tecrubesi cikarsa super olur. Tesekkurler simdiden.
doras
(07.11.16)
bir arkadaşım net 2850'den başlamıştı 6 ay önce uzman pozisyonunda


wagner love
(07.11.16)
(3)

Tek kelimesinden şarkı bulmaca

Selamlar,Kadın şarkıcı, arada "boom" diyor yenilerde çıkmış gibi. spotify'da aramaktan kör ve sağır olmak üzereyim. Today's top hits, summer hits arasından da bulamadım ama kaçırmış da olabilirim. Emeli sande-daddy gibi melodisi sanırım. teşekkürler :(
Selamlar,

Kadın şarkıcı, arada "boom" diyor yenilerde çıkmış gibi. spotify'da aramaktan kör ve sağır olmak üzereyim. Today's top hits, summer hits arasından da bulamadım ama kaçırmış da olabilirim. Emeli sande-daddy gibi melodisi sanırım. teşekkürler :(
doras
(05.09.15)
Baby blue bump


floydian
(06.09.15)
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler compumaster, dambil, deckard, fader, groove salad, hollowlife, kahvegibi, kibritsuyu, kobuzchu kiz, robin
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır.