Giriş
(1)

Krediyi kredi ile kapatmak?

25bin tl 1 senelik kredi borcum var. Sıkıntısız, gecikmesiz olarak ödüyorum. 1-2 aya miras davamız için 75bin tl lazım olabilir. 100bin tl ihtiyaç kredisi çekerek hem eski krediyi kapatıp hem de ihtiyacım olan parayı alabilir miyim? Bunu nerden öğrenebilirim?
25bin tl 1 senelik kredi borcum var. Sıkıntısız, gecikmesiz olarak ödüyorum.
1-2 aya miras davamız için 75bin tl lazım olabilir.
100bin tl ihtiyaç kredisi çekerek hem eski krediyi kapatıp hem de ihtiyacım olan parayı alabilir miyim? Bunu nerden öğrenebilirim?
bankayı arayıp kredi birimiyle görüşün.
hangi banka olduğuna göre değişir tabii ama yapı kredi'de falan o kredinin çıkıp çıkmayacağına bakabiliyorlar genelde.

yalnız, aylık ödemesi daha düşük olacağı için benim 2 kredimi birleştirip tek kredi yaptılar mesela ama kredi notum düştü bu işlemden sonra.
öyle detayları da sorun.


blatta hiberna
(04.08.20)
(5)

Fethiye’den bodrum’a otobüsle nasıl gidilir?

fethiye’den bodrum’a gitmek istiyoruz. Kendi aracımız yok. Toplu taşıma kullanacağız. Nasıl gidebiliriz?
fethiye’den bodrum’a gitmek istiyoruz. Kendi aracımız yok. Toplu taşıma kullanacağız. Nasıl gidebiliriz?
Gar a gidin varsa arac yonlendirirler sizi.


baldan kaymak
(20.07.19)
otogarda, servis minibüsleri var küçük belediyenin, onunla muğla'ya, sonra da sizi indirdikleri yerden bodrum minibüsüne bineceksiniz. 2.5+1.5 saat sürer.


wishmaythşngs
(20.07.19)
Yarın sabah gideceğiz. Fethiye’den bodrum’a giden pamukkale, kamil koç otobüsleri gibi oluyo yoksa belediyenin minibüslerinden mi aktarmalı mı aktarmasız mı biliyor musunuz?


sadece belediyenin minibüsleri var. direkt yok.


wishmaythşngs
(20.07.19)
Aynı anda yazmışız sanırım teşekkür ederim


buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler compumaster, dambil, deckard, fader, groove salad, hollowlife, kahvegibi, kibritsuyu, kobuzchu kiz, robin
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır.