Giriş
(1)

İstanbul' da Kartal Heykeli Çevresinin Eski Fotoğrafları

S.BBir ödevim için, Kartal heykeli çevresinin 90 öncesine fotoğraflarına ihtiyacım var.Nereden bulabilirim, elinde olan var mıdır yardımcı olabilirseniz çok iyi olur.
S.B

Bir ödevim için, Kartal heykeli çevresinin 90 öncesine fotoğraflarına ihtiyacım var.
Nereden bulabilirim, elinde olan var mıdır yardımcı olabilirseniz çok iyi olur.
wow turkey mi ne vardı ama fotoların üzerlerinde veya kenarlarında simgeleri bulunuyor. bakın derim. bunun yanında google görseller de çıkartabilir doğru arama ile.


evimin paspasi
(26.12.20)
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler compumaster, dambil, deckard, fader, groove salad, hollowlife, kahvegibi, kibritsuyu, kobuzchu kiz, robin
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır.