Giriş
(4)

Camcıyla ilgili

selamlar, 1 mt'ye 2 mt ahşap masa üzerine yarım cm'lik cam kestireceğimiz için yarına eve camcı çağırdık ölçü alsın diye. Piyasasını bilmediğimiz için ve camcı geçirmesin diye bu hizmetin ücreti tahmini ne kadar olur? maximum ne kadar bi ödemeye anlaşalım dersiniz? Teşekkürler.
selamlar,
1 mt'ye 2 mt ahşap masa üzerine yarım cm'lik cam kestireceğimiz için yarına eve camcı çağırdık ölçü alsın diye. Piyasasını bilmediğimiz için ve camcı geçirmesin diye bu hizmetin ücreti tahmini ne kadar olur? maximum ne kadar bi ödemeye anlaşalım dersiniz? Teşekkürler.
alabamaclarence
(20.10.20)
Yarın bulduğun birkaç camcıyı arayıp ölçüyü söyleyip fiyat öğrenirsiniz illa eve gelip ölçü almasına gerek yok


1917
(20.10.20)
camı tam olarak oturtacağı yuva mı girinti mi ne işte ondan olduğu için camcının gelip milimlik ölçü alması gerekiyor diye düşündük.


alabamaclarence
(20.10.20)
salonun camlı kapısının camı kırılmıştı onu taktırmak için camcı geldi tahminen 0.5m/1m cam, 200 liradan taktı. sizin cam biraz daha büyükmüş maliyeti ne ölçüde arttırır bilemiyorum tabiki ama eve gelmeden önce baştan kabaca bir fiyat almakta fayda var.


egokalp
(20.10.20)
110x70 , 8mm kalınlığında rodajlı temperli renksiz camı 140 liraya kestirdim geçen hafta. İstanbul.


buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler compumaster, dambil, deckard, fader, groove salad, hollowlife, kahvegibi, kibritsuyu, kobuzchu kiz, robin
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır.