Giriş
(2)

Kadıköy'de kahvaltı mekanlari

Kadıköy taraflarında kız arkadaşımla güzel farklı kahvaltı yeri arıyorum. Tercihen pahalı olmasın ve ulaşım kolay olsun istiyoruz.
Kadıköy taraflarında kız arkadaşımla güzel farklı kahvaltı yeri arıyorum. Tercihen pahalı olmasın ve ulaşım kolay olsun istiyoruz.
adventchant
(24.10.20)
Sanatcilar Sokagi'ndaki Kuff kahvalti konusunda fena degildi, 1 sene olmustur gitmeyeli, hala iyi midir bilmiyorum, kahvalti menusundeki cesitlilik hosuma gidiyordu.


(24.10.20)
kesinlikle ama kesinlikle Moda'da bulunan nadide breakfast. arayıp yer ayırtmanızı tavsiye ederim, zira covid'den dolayı az masayla çalışıyorlar gidince yer bulamayabilirsiniz.


hazen
(24.10.20)
(1)

Kediyle otobüs yolculuğu

Sessiz sakin kısırlaştırılmış kedimle 3+4 saatlik çift otobüs yolculuğu yapacağız.Pamukkale veya Kamilkoçla yapmayı düşünüyorum. Aşı kartı yok kedimin sorun olur mu?
Sessiz sakin kısırlaştırılmış kedimle 3+4 saatlik çift otobüs yolculuğu yapacağız.Pamukkale veya Kamilkoçla yapmayı düşünüyorum. Aşı kartı yok kedimin sorun olur mu?
adventchant
(20.10.20)
Birçok firma kargo bölümünde taşıyor. Muavine rüşvet verirseniz yada kavgacı olursanız otobüse alıyorlar .


ycaycayca
(21.10.20)
(4)

Mevcut işten istifa edip başka iş için görüşmeye gitmek

Merhaba, hayatımın en zor ikilemindeyim şuan. bu hafta yeni bir işe başladım ve yarın şehir dışına eğitime göndercekler herşeyi de firma karşılıyor. Bu arada cuma günü görüştüğüm başka bir firma test yolladı ve büyük ihtimal pzt günü arayıp salı günü son görüşmeye çağıracaklar. Şimdi yarın eğitime g
Merhaba, hayatımın en zor ikilemindeyim şuan. bu hafta yeni bir işe başladım ve yarın şehir dışına eğitime göndercekler herşeyi de firma karşılıyor. Bu arada cuma günü görüştüğüm başka bir firma test yolladı ve büyük ihtimal pzt günü arayıp salı günü son görüşmeye çağıracaklar. Şimdi yarın eğitime gidersem cmt gününe kadar dönemeyeceğim ve diğer görüşmeye gitmem çok zor.

Diğer iş tam benim istediğim pozisyon, şartları çok iyi geleceğim çok açık ve çok iyi tecrübe kazanacağım kurumsal bir yer. Ama mevcut yeni girdiğim iş sürekli şehirdışında gezeceğim ve geleceği olmayan, hep aynı maaş skalasıyla tatmin vermeyecek beni geliştirmeyecek bir iş. Bu işe girerken zaten max 1 sene çalışır çıkar askere gider diye düşünüyordum. Sizce ne yapmalıyım?
Bu arada izin alma durumum yok gibi. Eğer eğitime gitmez izin almaya çalışırsam patron beni cıkarır büyük ihtimal çünkü deneme sürecindeyim şuan eğitim çok önemli iş için.
adventchant
(27.09.20)
corona bahanesini kullan. ateşim var falan de bırak eğitimi eve dön. hastalanmadan eve dönmek istedim dersin


sttc
(27.09.20)
Diğer işin olacağının garantisi yok. En kötü ihtimal diğer iş olumsuz sonuçlanır ve şimdiki işinizi kaybedersiniz. Koronavirüs varken böyle bir riske girmezdim ben. Eğer kabul ederlerse eğitimden sonra işten 1 saat erken çıkıp görüşmeye gidilebilir.


dissendium
(27.09.20)
diğer işe tüm açıklığıyla anlatacaksın bunu, uzaktan görüşme isteyeceksin. o iş için uygun olduğunu düşünüyorlarsa senin durumuna göre esneklik yaparlar; şu anda birçok şirket uzaktan yapıyor mülakatları zaten. yapmazlarsa da seni uygun görmüyorlardır muhtemelen, boşuna mevcut işinden olmazsın.


Bruce
(27.09.20)
(2)

Galatasarayın 13.oldugu sene?

https://twitter.com/snalcakar/status/304158877103058944Ben bu twiti anlayamadım niye bu kadar rt almış?
twitter.com

Ben bu twiti anlayamadım niye bu kadar rt almış?
adventchant
(09.05.16)
Fanatizm yüzünden başka türlü prim yapamazsın zaten sosyal medyada. Keskin bir görüşle diğer tarafa nefret kusman lazım ki yükselesin bizim memleketin fıtratı bu.


o kalıp, fanatizmle alakası yok. x oldugunda twitter'da 4 türk vardı gibi versiyonları da var.

twitter.com


signore
(09.05.16)
(3)

Kas ağrısına çare

Uzun zamandır ağırlık çalışmıyordum bi başlayayım dedim ama kol ve omuza çok yüklendim sanırım 3 gündür kollarımı açamıyorum ne iyi gelir bu ağrıya?
Uzun zamandır ağırlık çalışmıyordum bi başlayayım dedim ama kol ve omuza çok yüklendim sanırım 3 gündür kollarımı açamıyorum ne iyi gelir bu ağrıya?
adventchant
(22.02.14)
kas gevşetici ve ağrıyan bölgelere masaj. fazla hareket ettirme ve o kasları çalıştırmamaya bak az bir süre.


savata
(22.02.14)
isinma hareketleri yap. once kopucak sanicaksin, sonra isindiginda bir bakmissin agri falan kalmamis.


brawler
(22.02.14)
bengay ya da voltaren sürülür. orta miktarda. onun verdigi yanma ile eli güclü bir arkadas bulunur. kaslar siskin kaldiysa önce kedilerin gerinmesi gibi sadece parmak uclariyla hafifce dövülür. sonrasinda kas basindan sonuna dogru kas uzantisi boyunca bastirarak ve sikarak masaj yapacaksin. canin yandiginda durmayacaksin. o kasili durma ve siskin sert kisimlardan cogunlukla kurtulana kadar devam edeceksin. en sonda da arkadasin senin bu agriyan kaslarini (ice degil sikmayacak) disa dogru gerecek, esnetecek hareketler uygulayacak. bunlari bi 5 dk kadar yap. en son olarak da magnesium iceren bir seyler bir muz vs alip dinleneceksin. genel olarak bol dus al ve yat dinlen.

bir daha spor yaparken ne kadar acirsa acisin hareketler bitince esnemeyi unutma. bu tarz seyleri engelliyor. cok büyük ölcüde engelliyor.


wiillii
(22.02.14)
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler compumaster, dambil, deckard, fader, groove salad, hollowlife, kahvegibi, kibritsuyu, kobuzchu kiz, robin
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır.